• Len online
Vonná sójová sviečka Levanduľa 1ks
Vonná sójová sviečka Levanduľa 1ks
Vonná sójová sviečka Levanduľa 1ks
Vonná sójová sviečka Levanduľa 1ks
Vonná sójová sviečka Levanduľa 1ks
Vonná sójová sviečka Levanduľa 1ks
Vonná sójová sviečka Levanduľa 1ks

Vonná sójová sviečka Levanduľa 1ks

8,50 €
S DPH

Ručne odlievané, ekologické sviečky zo sójového vosku s príjemnými vôňami domova a dreveným knôtom.

Odhadovaný čas doručenia tovaru je 1-3 pracovné dni. Tovar odosielame počas pracovných dní, do 48 hodín od nákupu. Pri nákupe a platbe bankovým prevodom tovar odosielame po prijatí sumy na účet.

Za tovar môžete zaplatiť pohodlne kartou, prostredníctvom služby PayPal a bankovým prevodom. Taktiež si môžete zvoliť platbu na dobierku. (Platba na dobierku je možná pri objednávke do 30€.)

 

Sviečky Luna sú vyrobené zo 100% sójového vosku, ktorý má certifikát kvality a dreveného knôtu. Sú skvelou ekologickou alternatívou ku bežne dostupným sviečkam. Pre ich rastlinné zloženie sú vhodné aj pre vegánov. Pri horení nevylučujú žiadne škodlivé látky a keďže sa sójový vosk topí pomalšie, doba horenia je preto dlhšia ako u klasických sviečok. Doba horenia je až 30 hod.

Prírodné sójové sviečky LUNA

Sviečky sú ručne odlievané do sklenených dóz s hliníkovým uzáverom, aj preto sa dlhšie zachová ich vôňa. Sviečky obsahujú vonné oleje *(IFRA). Ich drevený knôt dopĺňa ich prírodný vzhľad.

Sú vhodné ako dar, alebo na spríjemnenie večerov.

Naše sviečky neobsahujú žiadne ropné, parafínové, prímesi. Palmový vosk ako ani žiadne pesticídy, herbicídy a toxické materiály! Pri horení nevylučujú žiadne škodlivé látky!

Váha sviečky je približne 100g
Výška: 6,4cm
Priemer 6,2cm

*IFRA (International Fragrance Association) je organizácia zo sídlom vo Švajčiarsku, ktorá už od roku 1973 zabezpečuje kvalitu esencí v kozmetickom a potravinárskom priemysle. Organizácia IFRA vydáva odporúčania, v ktorých zakazuje látky, ktoré by mohli ohroziť zdravie človeka či životné prostredie. Iba zodpovední výrobcovia, ktorým záleží na našom zdraví a životnom prostredí sa riadia týmito normami.

Bezpečnostné opatrenia:

  • Pred zapálením odporúčame skrátiť knôt na dĺžku 3-6 mm, zabránite tak silnému plameňu.
  • Sviečka by mala horieť maximálne 4 hodiny! Po tomto čase sviečku uhaste, nechajte stuhnúť vosk a pred ďalším zapálením opäť skráťte knôt a postup môžete zopakovať :) - tak Vám sviečka vydrží čo najdlhšie.
  • Sviečku nekonzumujte! Pri kontakte s kožou opláchnite s ľadovou vodou. Udržujte mimo dosahu detí a zvierat!
  • Dve horiace sviečky by mali mať medzi sebou odstup aspoň 15 cm.
  • Horiacu sviečku nepremiestňujte a majte ju na otvorenom priestranstve, mimo dosahu zápalných predmetov (napr. posteľná bielizeň, záclony atď)
  • Z bezpečnostných dôvodov nenechajte sviečku dohorieť úplne. Zhasnite ju, keď zostáva cca. 10mm-ov vosku.

Pri nedodržaní bezpečnostných pokynov hrozí vznik požiaru!

Materiál
Sójový vosk
LUNA
DR0090
No reviews

Mohlo by vás zaujať aj

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používame cookies a prispôsobujeme vám ponuky na mieru

Kliknutím na tlačidlo „Súhlasím a prajem si pokračovať“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť v nastavení súkromia. Viac informácií.